About

Blog jsem založila v září 2012, kdy jsem nastoupila k ročnímu studiu na Irkutské státní univerzitě v rámci programu Erasmus Mundus. Chtěla jsem s rodinou a přáteli sdílet zážitky ze života a cestování na Sibiři . Chtěla jsem jim ukázat, že i na Sibiři se dá žít (a přežít i tu velmi mrazivou zimu). Po krátké době jsem si uvědomila, že toto téma nezajímá jen mé nejbližší. Že život daleko za Uralem zajímá i širokou veřejnost. Snažila jsem se tedy články zaměřit jak dobrodružně, tak faktograficky i ryze prakticky:-)

Nejprve byl blog zaměřen jen na sdílení mých zážitků, postřehů a mnohých zajímavostí, o kterých jsem si přečetla či dozvěděla od místních obyvatel. Po návratu jsem však měla touhu psát dál, ve vzpomínkách se vracet do Irkutsku, k Bajkalu. A tak vznikla rubrika s články o Sibiři, které jsem publikovala v časopise Slovenské listy. O rok později, k povídání o roku na Sibiři dále přibylo povídání další, méně exotické (?) – povídání o Bulharsku, které však není zcela náhodné.

Troufám si říci, že vše, co na blogu najdete, mělo, má a bude mít jistou spojitost se stáží v Irkutsku. A tak vás, všechny zájemce o více vzdálené Rusko, vítám a přeji příjemné počtení v mnoha publikovaných řádcích (i mezi těmito řádky).

Pokud by vás něco zajímalo blíže, můžete mě kontaktovat na e-mailu zuzana.zahradkova@gmail.com nebo tel. 733 588 267. Pokud budu moci a budu vědět, nabídnu vám pomocnou ruku:-)

Díky, že vás strýček google či jiný zdroj dovedl na moji stránku.

Zuzka Zahrádková

cervenec

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s